Newsletter dla firm

 

 

Inne języki

 

Kuracjusz Beskidzki ogłasza konkurs „Za co lubisz Góry?”

konkursAby wziąć udział w naszym konkursie, wystarczy polubić nasz fanpage Kuracjusz Beskidzki oraz odpowiedzieć na pytanie „Za co lubisz Góry? Odpowiedź proszę zamieścić w komentarzu pod naszym wpisem konkursowym na Facebooku https://www.facebook.com/kuracjuszbeskidzki 
oraz udostępnić go potem na swoim profilu.

Trzy osoby, które zdobędą najwięcej ‘lajków” przy swoim komentarzu, zostaną odpowiednio nagrodzone. Komentujcie, lajkujcie i zapraszajcie swoich znajomych do polubienia waszego wpisu, naprawdę warto! 

Konkurs trwa od 1.06.2013-30.06.2013 r. Rozstrzygnięcie konkursu oraz ogłoszenie zwycięzców 4.07.2013 r. na stronie internetowej Kuracjusz.com oraz na fanpage’u Kuracjusz Beskidzki.

 

Link do wpisu z konkursem na Facebook'u:

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=412145378893399&set=a.369821839792420.81575.346984432076161&type=1&theater

 

 Zapraszamy do zabawy!!!

 

Regulamin konkursu "Za co lubisz Góry?"

 

 1. Organizatorem konkursu jest Kuracjusz Beskidzki, z siedzibą w Suchej Beskidzkiej, ul.Juliusza hr. Tarnowskiego 2. NIP 552-010-19-22.
 2. Konkurs trwa od dnia 01.06.2013 r. do 30.06.2013 r. do godziny 23.59.
 3. Zadaniem uczestników konkursu jest polubienie fanpage’a https://www.facebook.com/kuracjuszbeskidzki, udostępnienie postu konkursowego na swoim profilu, oraz dodanie komentarza pod konkursowym postem z odpowiedzią na pytanie „Za co lubisz Góry?”
 4. Trzy osoby, które zdobędą najwięcej "lajków" przy swoim komentarzu, zostaną odpowiednio nagrodzone.
 5. Kryterium oceny zgłoszonych wpisów to oryginalne podejście do tematu konkursu
 6. Nagrody dla zwycięzców to:
  1 miejsce–Tablet Manta PowerTab MID08S
  2 miejsce-Słuchawki SONY MDR-V150
  3 miesjce-Słuchawki SONY MDR-EX10LP
 7. Lista zwycięzców zostanie ogłoszona na fanpage’u https://www.facebook.com/kuracjuszbeskidzki w 4.07.2013 r. na stronie internetowej Kuracjusz.com oraz na fanepage’u Kuracjusz Beskidzki.
 8. Nagroda zostanie wysłana pocztą do zwycięzcy w terminie do 14 dni po ogłoszeniu wyników na stronie kuracjusz.com.
 9. Uczestnik, biorąc udział w konkursie, oświadcza, że jest autorem odpowiedzi lub posiada do niej autorskie prawa majątkowe.
 10. Odpowiedzi umieszczone w innym miejscu niż pod postem konkursowym nie będą brane pod uwagę.
 11. Jedna osoba może zgłosić tylko jedną odpowiedź konkursową. Kolejne odpowiedzi nie będą brane pod uwagę. Osoby nieuczciwie pozyskujące "lajki" lub nie spełniające wszystkich wymagań konkursu zostaną zdyskwalifikowane.
 12. Zwycięzcami konkursu nie mogą zostać pracownicy Organizatora ani członkowie ich rodzin.
 13. Z chwilą zgłoszenia pracy Uczestnik udziela Organizatorowi bezpłatnego, nieograniczonego czasowo i terytorialnie pełnomocnictwa w zakresie wykonywania majątkowych praw autorskich, w tym w szczególności korzystanie ze zgłoszonych prac, na wszelkich polach eksploatacji, w tym również utrwalanie i zwielokrotnianie dowolną techniką, wykorzystanie w całości lub części, rozpowszechnianie i publikację w Internecie, wydawnictwach drukowanych, udostępnianie publiczne w ramach wystaw, pokazów i innych.
 14. Akcja nie jest w żaden sposób sponsorowana, popierana czy administrowana, ani powiązana z Facebook.
 15. Jeżeli zwycięzca nagrody nie zgłosi się do Organizatora konkursu po odbiór nagrody do 30 dni od ogłoszenia zwycięzców konkursu, nagroda przechodzi na własność Organizatora konkursu.
 16. Reklamację w terminie do 7 dni od zakończenia konkursu można składać tylko mailowo na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript..
 17. Organizator będzie rozpatrywać reklamację, w terminie nie przekraczającym 30 dni licząc od daty otrzymania pisemnej reklamacji.
 18. Organizator powiadomi zainteresowanych o wyniku rozpatrzenia reklamacji zwrotną wiadomością e-mail, w terminie 14 dni od daty rozpatrzenia.
 19. W kwestiach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem stosuje się przepisy Kodeksu Cywilnego.
 20. Organizator zastrzega sobie prawo zmiany zasad Konkursu, w tym treści niniejszego regulaminu Konkursu w trakcie trwania Konkursu.

 

 

AHX Addiction Help