Newsletter dla firm

 

 

Inne języki

 

Ogłoszenie zwycięzców konkursu Kuracjusz Beskidzki „Za co lubisz Góry”

Uprzejmie informujemy, iż zwycięzcami naszego konkursu są następujące osoby:

 

 

1.Roksana Ćwik (39 lajków) - nagroda: Tablet Manta PowerTab MID08S

2.Sara Julia Stefanowska (20 lajków) - nagroda: Słuchawki SONY MDR-V150

3.Gabriela Żuk ( 18 lajków) - nagroda: Słuchawki SONY MDR-EX10LP


Serdecznie Gratulujemy Zwycięzcom!

Ze względu na duże zainteresowanie naszym konkursem i ogromny wkład twórczy poszczególnych uczestników naszego konkursu, postanowiliśmy wyróżnić trzy według nas najbardziej kreatywne i wymowne odpowiedzi na nasze pytanie konkursowe „za co lubisz Góry?”

 

Wyróżnione miejsca:

 

1 Tomasz Muchla - Przewodnik "Podkarpackie"

2 Krzysiek Bielawski - Przewodnik "Bieszczady"

3 Justyna Sawicka - Przewodnik "Beskid Śląski"

 

nagrody

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wszystkie nagrody zostaną przesłane zwycięzcom i wyróżnionym osobom Pocztą Polską w terminie do 14 dni po ogłoszeniu wyników na stronie Kuracjusz.com.

 

*Informujemy, iż wyłonieni zwycięzcy naszego konkursu, to według komisji osoby, które uczciwie zdobyły odpowiednią liczbę „lajków” za swój wpis konkursowy. Uczestnicy konkursu, którzy nieuczciwie pozyskiwali „lajki” swojego wpisu konkursowego oraz ci, którzy nie spełnili wszystkich wymagań naszego konkursu zostali zdyskwalifikowani przez naszą Komisję. Odrzuceni przez nas uczestnicy konkursu działali nieuczciwie łamiąc 11 punkt regulaminu mówiący, że : Osoby nieuczciwie pozyskujące "lajki" lub nie spełniające wszystkich wymagań konkursu zostaną zdyskwalifikowane.

 

Główne powody dyskwalifikacji:

 

  • uczestnik korzystał z grup konkursowych nieuczciwie pozyskujących "lajki", z nieprawdziwych kont założonych w serwisie społecznościowym Facebook.

 

  • brak udostępnionego wpisu konkursowego na profilu uczestnika w trakcie weryfikacji przez komisję konta danego uczestnika
  • korzystanie ze sztucznych profili założonych w serwisie społecznościowym Facebook

 

Zgodnie z punktem 15 naszego regulaminu, ewentualne reklamacje prosimy wysyłać tylko i wyłącznie drogą mailową na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript." target="_blank">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. w terminie do 7 dni od zakończenia konkursu.

 

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w naszym konkursie.

Jednocześnie zapraszamy do udziału w naszym następnym konkursie! :)

 

Zapraszamy także do śledzenia naszego profilu na Facebooku

https://www.facebook.com/kuracjuszbeskidzki

AHX Addiction Help