Newsletter dla firm

 

 

Inne języki

 

Kuracjusz Kazimierz Gacek - praca, o firmie, opinie

Działalność firmy Kuracjusz Beskidzki sięga 1968 roku, kiedy to rozpoczęto butelkowanie i dostarczanie wody Kuracjusz Beskidzki na rynek sprzedaży. Od tego czasu firma nieprzerwanie istnieje na rynku, dostarczając swoim klientom wodę źródlaną najwyższej jakości na terenie całego kraju.

Nasza firma funkcjonuje w dwóch obszarach. Pierwsza to praca związana z wydobyciem i butelkowaniem wody Kuracjusz w rozlewni, która znajduje się w Suchej Beskidzkiej, druga natomiast to sprzedaż produktów, czym zajmuje się dział handlowy. Nasze produkty można odnaleźć w wielu sklepach prywatnych, marketach i dyskontach. Współpracujemy również z firmami potrzebującymi bezpośrednich dostaw wody dla swoich pracowników lub do prowadzenia działalności tj. restauracjami czy hotelami, którym zależy na zapewnieniu klientom i gościom wody wysokiej jakości.

Woda źródlana Kuracjusz Beskidzki jest pozyskiwana ze źródła na stoku góry Jasień. W sklepach można znaleźć wodę gazowaną, niegazowaną oraz nisko gazowaną w butelkach o pojemności 0,33 l, 0,5 l, 1,5 l, 5 l, we współpracy z firmami oferujemy galony wody odpowiednie do dystrybutorów.

Naszą działalność charakteryzuje:


• kompleksowość – zaopatrujemy w wodę pitną firmy i osoby fizyczne,
• punktualność – zawsze dostarczamy nasz towar w ustalonym terminie i dogodnym dla klienta miejscu,
• niezawodność – w przypadku awarii dystrybutora błyskawicznie wymienimy go na nowy,
• atrakcyjne ceny – oferujemy atrakcyjne rabaty dla naszych stałych klientów,
• kontakt – błyskawicznie odpowiadamy na każde zapytanie naszych klientów i szybko realizujemy zamówienia.

Dobrze wiemy, że woda stanowi fundament życia na naszej planecie. Jest zasobem powszechnym w tej części Europy, ale wiele miejsc na świecie wciąż nie ma swobodnego dostępu do wody pitnej. Świadomi tego, jak ważnym, a jednocześnie podstawowym dobrem dysponujemy, zapewniamy, że dokładamy wszelkich starań, aby woda Kuracjusz Beskidzki była pozyskiwana w trosce o klienta i sam produkt. Każda opinia o naszym produkcie jest dla nas cenna. 

Opinie dotyczące zdrowia jasno wskazują, że picie wody mineralnej i źródlanej znacząco poprawawia nasze zdrowie. Dbamy o to by nasza woda była dostępna w każdym sklepie, stacji benzynowej czy restauracji. Każdego roku zwiększamy naszą kadrę pracowniczą i dbamy by produkt był najwyższej jakości. 

Dane firmy:

KURACJUSZ Kazimierz Gacek
ul. Juliusza hr. Tarnowskiego 2
34-200 Sucha Beskidzka

Tel: (033) 874-14-52
(033) 874-27-54
Kom: 0 516 202 104
Fax: (033) 877-05-09

 

AHX Addiction Help