Newsletter dla firm

 

 

Inne języki

 

Czy woda naprawdę pomaga chudnąć?

picieWodyNie da się ukryć, iż woda ma bardzo dobry wpływ na nasze zdrowie oraz urodę. Sama woda oczywiście nie wystarczy, aby schudnąć, ale z pewnością przyspiesza metabolizm i reguluje apetyt. Co ważne woda nie posiada żadnych kalorii, więc zdecydowanie pomaga w odchudzaniu hamując uczucie głodu.

 

Trzeba pamiętać, iż picie wody podczas jedzenia bardzo szybko utlenia tłuszcz w organizmie. Badania naukowe udowadniają, iż wypicie jednej szklanki przed jedzeniem zmniejsza na pewien czas nasz apetyt. Trzeba jednak wziąć pod uwagę to, iż owszem woda poprawia metabolizm organizmu, ale nie pomaga pozbyć się cellulitu, gdyż potrzebne są do tego też ćwiczenia.

 

bieganieKażdy z nas powinien pamiętać, iż picie nieodpowiedniej ilości wody może bardzo negatywnie odbić się na naszej wadze. Okazuje się, że niedobór nawet 1 szklanki wody na dobę może obniżyć przemianę materii aż o 3 procent. Powinny o tym pamiętać szczególnie osoby pijące kawę w dużych ilościach, gdyż duża dawka kofeiny powoduje szybkie odwodnienie organizmu.

 

Podczas odchudzania, należy pamiętać, iż zbyt mała ilość płynów oznacza nagromadzenie się toksycznych substancji, które są produktem ubocznym przemiany materii. zdrowe jedzenieChcąc zrzucić parę kilo oraz żyć zdrowo, oprócz tego, aby pić zlecane 2 litry wody, należy też kłaść nacisk na to by spożywać posiłki w odpowiednich ilościach, w odpowiednim przedziale czasowym - najlepiej mało, ale często. Zalecamy zatem skomponować dobrą i zdrową dietę bogatą w wodę, a do tego dorzucić porządną dawkę ćwiczeń, a gwarantujemy, że efekt odchudzania będzie widoczny na długo, oczywiście przy zachowaniu konsekwencji w działaniu. Pamiętajcie przede wszystkim o tym, aby wypijać szklankę wody przed posiłkiem, gdyż zawsze przyśpieszy ona pracę jelit oraz zmniejszy nasz apetyt, co bardzo pomaga podczas odchudzania.

 

AHX Addiction Help