Newsletter dla firm

 

 

Inne języki

 

18,9 litra niegazowana galon

Woda 18,9 l niegazowana galon kuracjusz

Pojemność 18,9 litra
Rodzaj  Niegazowana Galon
Ilość szt w opakowaniu zbiorczym 1
Ilość opakowań na warstwie 12
Ilość wartsw 3
Ilość opakowań zbiorczych na palecie 36
Ilość sztuk na palecie 36
Kationy Na+ 21,82 ,Ca²+90,18, Mg²+9,72 ,K+ 2,00 ,F²+0,65
Aniony F -0,09 Cl -14,50 HCO3 - 319,45  SO42- 28,50

 

Ta część naszej oferty jest kierowana przede wszystkim do pracodawców. Jak wiemy, każdy, kto zatrudnia pracowników powinien zapewnić im wodę, niezależnie od pracy, jaką wykonują. Świadomi obowiązujących praw oraz tego, jak odwodnienie wpływa na nasz organizm proponujemy jedną z metod, która zapewni odpowiednie warunki w Twojej pracy.

 

Zadbaj o efektywność Twoich pracowników


Optymalne nawodnienie organizmu jest gwarantem jego prawidłowego funkcjonowania. Przekłada się to nie tylko na zachowanie zdrowia fizycznego, ale również mentalnego. Odwodnienie może skutkować sennością, uczuciem zmęczenia lub rozdrażnieniem, a wszystko to przekłada się na jakość realizacji naszych obowiązków.
Dobrze nawodniony pracownik to efektywny pracownik.

 

Mimo to większość Polaków wciąż pije za mało wody, niektórzy nie robią tego wcale. Prawdopodobnie, podobnie jest z Twoimi pracownikami. I choć nie jesteś w stanie w pełni rozwiązać tego problemu, to możesz bezpośrednio przyczynić się do jego niwelowania, zapewniając swoim pracownikom dostęp do dobrej jakości wody w pracy.

 

Woda do biura? Wybierz dystrybutor wody


Doskonałym wyborem będzie woda niegazowana Kuracjusz Beskidzki dostarczana w systemie galonowym.

Woda dostarczana do biura w galonach to idealne rozwiązanie dla Ciebie, Twoich pracowników i środowiska. Po pierwsze jest najkorzystniejsze dla Twojego portfela, po drugie zapewni zatrudnianym przez Ciebie osobom dostęp do wysokiej jakości wody, która orzeźwi ich umysł. Po trzecie dostawa wody w galonach równa się rezygnacji z dodatkowych kosztów i produkcji zbędnych plastikowych śmieci

 

Kuracjusz Beskidzki w galonach to źródlana woda, której skład niczym nie różni się od wód butelkowanych, czerpana jest bezpośrednio z podziemnych ujęć ze zdroju Kuracjusz na stoku góry Jasień w Suchej Beskidzkiej, co gwarantuje jej krystaliczną czystość i wysoką jakość.

AHX Addiction Help